
104 438,40 ₴
Кутер ROBOT COUPE R4 типу - кутер - обладнання яке використовують на підприємствах громадського харчування та в супермаркетах для подрібнення овочів і фруктів, м'яса, варених яєць, кальмарів та ін.; дроблення горіхів, сухарів, шоколаду, для замішування тіста. За допомогою кутера легко приготувати різні паштети, соуси, овочеве або фруктове пюре, швидко збити крем, білки і вершки. Основне призначення кутера - подрібнення компонентів, що входять до складу ковбас (ліверних, варених, напівкопчених і ін.), а також сардельок і сосисок. Ступінь подрібнення залежить від часу роботи, чим довше, тим дрібніше, тому в Кутері легко отримати крупно-, середньо- і дрібнорублені продукти до тонкого подрібнення (п’юре, суфле, паштети). Професійний кутер складається з чаші і власне ріжучої частини. У чаші є декілька різних за формою ножів, які по черзі опускаються в ємність, таким чином в Кутері поєднується процес нарізки і перемішування.
Особливості:
• Вагомою перевагою є час, витрачений на процеси - він не перевищує 4 хвилини;
• Ножі в чаші встановлені низько, щоб можна було готувати і маленькі порції;
• Корпус - нержавійка;
• Потужний двигун оснащений системою автоматичного гальмування при знятті чаші;
• Пульт з натискними кнопками;
• Обладнання встановлено на антиковзких ніжках;
• Обсяг чаші 4.5 літри;
• Робота на швидкості 1500-3000 об/хв;
В комплекті:
• Кутер 4.5 л;
• Дод. комплектація простий ніж;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
► Кутер - продуктивний кухонний інструмент, призначений для ефективного дріблення продуктів, переважно, твердої консистенції. Оснащується великими ножами з зубчиками, здатними дробити м'ясо, рибу, птицю на дрібний фарш, але погано справляється з в'язкою емульсією;
► Бліксери - поєднання блендера і міксера - високі обороти і сталеві ножі з зубчиками, форма яких дозволяє спеціально затягувати емульсію під себе, тобто ще більш ефективно подрібнювати дрібні частинки. Без проблем працює при заповненні чаші на 60%, ідеальний для виробництва майонезу, пюре, мусів і джемів;
► Кухонний процесор (комбайн) - комбінований пристрій що поєднує в собі: блендер, овочерізку, м'ясорубку, а в деяких випадках, і соковижималку. В ході готування дозволяє змінювати диски і ножі, перемикаючись з шинкування овочів, наприклад, на рубання м'яса.
| Ємність, л: | 4.5 |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Продуктивність, кг/год: | 2.5 |
| Режим пульсації: | є |
| Тип: | кутер |
| Швидкість, об/хв: | 1500/3000 |
| Комплектація: | простий ніж |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.9 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Франція |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 226 |
| Глибина, мм: | 304 |
| Висота, мм: | 440 |
| Вага, кг: | 16 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Robot Coupe |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 16 кг |
| Вид обладнання | Куттер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна продуктивність | 2.5 кг |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.9 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 226 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |