
52 735,20 ₴
Кутер FIMAR CL5 (220) типу - кутер - спеціальне обладнання яке використовуються в багатьох закладах громадського харчування, починаючи від різного роду столових і закінчуючи великими ресторанами для подрібнення овочів і фруктів, м'яса, варених яєць, кальмарів та ін.; дроблення горіхів, сухарів, шоколаду, для замішування тіста. З ним можна рубати м'ясо (крупно рубаний, дрібно рубаний), подрібнювати будь-які продукти (курага, чорнослив, крабові палички, кальмари, варене м'ясо, сир, варені яйця та ін.). Завдяки регулюванню швидкості можна самим управляти подрібненням. Більше швидкість - дрібніше подрібнення. На станині кутера укріплена чаша і вал з декількома парами спеціальних кутерних ножів, що обертаються в площині, перпендикулярній площині обертання чаші, з допомогою яких проводиться подрібнення і перемішування інгредієнтів фаршу.
Особливості:
• Максимальний час операції в сучасних моделях займає не більше чотирьох-п'яти хвилин;
• Ножі в чаші кутера розташовані досить низько, щоб можна було готувати і маленькі порції;
• Корпус - нержавійка;
• Потужний двигун оснащений системою автоматичного гальмування при знятті чаші;
• Інтуїтивна і зручна панель управління;
• Обладнання встановлено на антиковзких ніжках;
• Ємність діжі 5 літри;
• Швидкість роботи ножів 1400 об/хв;
В комплекті:
• Кутер 5 л;
• Дод. комплектація ;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
► Кутер - потужний кухонний інструмент, призначений для ефективного роздрібнення продуктів, переважно, твердої консистенції. Оснащується великими ножами з зубчиками, здатними подрібнювати м'ясо, рибу, птицю на дрібний фарш, але погано справляється з в'язкою емульсією;
► Бліксери - поєднання блендера і міксера - потужний двигун і сталеві ножі з зубчиками, принцип роботи яких дозволяє спеціально затягувати емульсію під себе, тобто ще більш ефективно подрібнювати дрібні частинки. Працює при заповненні чаші на ⅔, ідеальний для виробництва майонезу, пюре, мусів і джемів;
► Кухонний процесор (комбайн) - обладнання що поєднує в собі: блендер, овочерізку, м'ясорубку, а в деяких випадках, і соковижималку. В ході готування дозволяє змінювати диски і ножі, перемикаючись з шинкування овочів, наприклад, на рубання м'яса.
| Ємність, л: | 5 |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Режим пульсації: | є |
| Тип: | кутер |
| Швидкість, об/хв: | 1400 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 240 |
| Глибина, мм: | 310 |
| Висота, мм: | 570 |
| Вага, кг: | 19 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 19 кг |
| Вид обладнання | Куттер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1400 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Об'єм ємності | 5 л |