
29 721,60 ₴
| Виробник: | M80 Auto |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.33 |
| Напруга, В: | 220В |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 160 |
| Висота, мм: | 510 |
| Вага, кг: | 11.4 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quamar |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Тип приводу | Електропривод |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.4 кг |
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 160 мм |