


264 398,40 ₴
*Примітка: зовнішнє облицювання пристрою котла захищає від опіків, але, незважаючи на це, обслуговуючому персоналу все ж необхідно дотримуватися заходів безпеки. Зокрема, небезпеку може представляти кришка котла, яка при різкому відкритті може обпалити паром.
Котел харчовий варильний є посудиною, оповитою спеціальною термосорочкою, в стінках якої знаходиться нагрівальний елемент. Котел нагрівається непрямим способом - тен не взаємодіє безпосередньо на їжу, а тільки через теплопровідник - масло або воду. При такому принципі розігріву підгоряння просто виключається.
Котел харчоварильний KOGAST EKT7/80-O має потужність 14.1 кВт і живиться від мережі 380 В - цього достатньо щоб нагріти літрів їжі за хвилин. Матеріал корпусу полімерне покриття, тобто вага всього котла становить близько 91 кг. При підлоговому способі встановлення пристрій має висоту 900 мм, принцип управління - механічне.
Особливості:
• Встановлений в котлі термостат необхідний для контролю рівня нагріву;
• Полірована нержавіюча сталь, з якої складається котел легко і просто чиститься;
• Механічне управління дозволяє без праці налаштовувати параметри навіть в рукавичках;
• Кип'ятіть, варіть, тушкуйте, готуйте на пару - все це може харчової котел.
В комплекті:
• Котел харчоварильний KOGAST EKT7/80-O - 380 В;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Матеріал виробу: | полімерне покриття |
| Наявність міксера: | немає |
| Спосіб нагріву: | непрямий |
| Тип нагріву: | пароводяний |
| Тип управління: | механічне |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 14.1 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Словенія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 800 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 900 |
| Вага, кг: | 91 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kogast |
| Країна виробник | Словенія |
| Вага | 91 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 14.1 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 800 мм |