
380 653,20 ₴
*Примітка: зовнішнє облицювання пристрою котла захищає від опіків, але, незважаючи на це, обслуговуючому персоналу все ж необхідно дотримуватися заходів безпеки. Зокрема, небезпеку може представляти кришка котла, яка при різкому відкритті може обпалити паром.
Завдяки тену (нагрівальному елементу) котел швидко нагрівається, при цьому ризик підгоряння їжі залишається мінімальним. Котел нагрівається непрямим способом - тен не взаємодіє безпосередньо на їжу, а тільки через теплопровідник - масло або воду. У такому випадку їжа не може підгоріти.
Котел харчоварильний BERTOS E9P15I має потужність 18 кВт і живиться від мережі 380 В - цього достатньо щоб нагріти літрів їжі за хвилин. Матеріал корпусу повністю нержавіюча сталь, тобто вага всього котла становить близько 165 кг. При підлоговому способі встановлення пристрій має висоту 1000 мм, принцип управління - механічне.
Особливості:
• Встановлений в котлі термостат необхідний для контролю рівня нагріву;
• Чаша круглої форми без гострих кутів не вимоглива до відходу;
• Кожух котла розрахований на тривалу експлуатацію;
• Варильний котел це не тільки про підготовку, а й про кип'ятіння води на чай або каву.
В комплекті:
• Котел харчоварильний BERTOS E9P15I - 380 В;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Матеріал виробу: | повністю нержавіюча сталь |
| Наявність міксера: | немає |
| Спосіб нагріву: | непрямий |
| Тип нагріву: | пароводяний |
| Тип управління: | механічне |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 18 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 800 |
| Глибина, мм: | 900 |
| Висота, мм: | 1000 |
| Вага, кг: | 165 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bertos |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 18 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 800 мм |