

21 827 ₴
Гриль для курей GoodFood CR268 призначений для смаження курчат, віконців, крилець на підприємствах громадського харчування та торгівлі.
Особливості:
Комплектація
Виробник електричного курячого гриля компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель CR268
| Місткість курей, шт.: | 16 |
| Кількість кошиків, шт.: | 4 |
| Вага курей, кг: | 1,2 |
| Кількість зон нагрівання: | 1 |
| Тип підключення: | електричний |
| Тип керування: | механічний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 6 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1010 |
| Глибина, мм: | 630 |
| Висота, мм: | 800 |
| Вага, кг: | 68 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид гриль обладнання | Гриль для курей |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Джерело живлення | Електрика |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1010 мм |
| Висота | 800 мм |
| Вага | 68 кг |