
44 737,20 ₴
| Виробник: | Blaze |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.15 |
| Напруга, В: | 220В |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 160 |
| Висота, мм: | 520 |
| Вага, кг: | 14 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAB |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Гранит |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ємностей | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.15 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип сокоохолоджувача | Активаторний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 160 мм |