

5 934 ₴
*Примітка: якщо ви визначилися з місцем встановлення теплової вітрини, то візьміть до уваги висоту, ширину та глибину пристрою, а також її вагу. У разі, якщо ви хочете розміщувати вітрину на прилавку або стільниці - перевірте, чи зможе ваш стіл або тумба витримати вагу вітрини.
Підтримка постійної високої температури всередині камери забезпечується системою вентиляторів та нагрівального елементу - тену. Обслуговуючому персоналу необхідно лише разово встановити необхідну температуру, яка буде підтримуватися заданий відрізок часу. Вітрина має ефективну теплоізоляцію, яка дозволяє мінімізувати тепловтрати всередині камери.
Теплова вітрина EWT INOX BM2 розрахована на 2 полиці, форма скла: з радіусним склом що дозволяє вигідно розставити ваші страви перед відвідувачами. Вітрина живиться від мережі 220В та споживає всього 1 кВт/год.
Особливості:
• Відмінна наглядність страв відвідувачами;
• Низьке енергоспоживання, завдяки чому вітрина може працювати в режимі 24/7;
• Невеликі вага та габарити пристрою - пишіть вітрину на будь-якому прилавку або обладнанні. Вітрини можна комбінувати та розташовувати одну над іншою;
• Легкість та доступність для обслуговуючого персоналу: вітрина оснащується зручними дверцятами з тильного боку корпусу;
• Механічний принцип управління дозволяє працювати з пристроєм в рукавичках.
У комплекті:
• Теплова вітрина EWT INOX BM2 - 220;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +20…+80 |
| Кількість полиць: | 2 |
| Обертання полиць: | немає |
| Тип вітрини: | гастрономічна |
| Форма скла: | з радіусним склом |
| Тип управління: | механічний |
| Підсвітка: | є |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 660 |
| Глибина, мм: | 480 |
| Висота, мм: | 600 |
| Вага, кг: | 27 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EWT INOX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Теплова вітрина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конфигурация стекла | Гнуте |
| Матеріал дверей | Скло |
| Розташування | Підлогове |
| Спосіб відкривання дверей | Розсувний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27 кг |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 1 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |