




34 778,40 ₴
*Примітка: якщо ви визначилися з місцем встановлення теплової вітрини, то візьміть до уваги висоту, ширину та глибину пристрою, а також її вагу. У разі, якщо ви хочете розміщувати вітрину на прилавку або стільниці - перевірте, чи зможе ваш стіл або тумба витримати вагу вітрини.
В принципі роботи теплової вітрини лежить комплексна робота термостата, нагрівача (тена) та системи вентиляторів, які розподіляють тепле повітря всередині камери. Вітрину не потрібно постійно налаштовувати - один раз встановіть бажану температуру та забудьте про налаштування обладнання. Скло вітрини виконує не тільки демонстраційну та захисну функцію - його товщина дозволяє мінімізувати тепловтрати в камері.
Теплова вітрина BARTSCHER 306057 розрахована на 2 полиці, форма скла: з прямим склом що дозволяє вигідно розставити ваші страви перед відвідувачами. Вітрина живиться від мережі 220В та споживає всього 1.2 кВт/год.
Особливості:
• Велика кількість прозорого скла дозволяє відвідувачам ідеально розглянути представлені страви;
• Тен теплової вітрини не споживає багато електроенергії, а щільна камера здатна довго утримувати високу температуру;
• Відносна компактність вітрини в порівнянні зі звичайними прилавками дозволяє встановлювати її на будь-якій поверхні. Вітрини можна комбінувати та розташовувати одну над іншою;
• Тильна сторона корпусу оснащується зручними дверцятами для обслуговування персоналом кухні;
• Принцип управління вітриною - механічний, що дозволяє налаштовувати її в рукавичках.
У комплекті:
• Теплова вітрина BARTSCHER 306057 - 220;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +30…+110 |
| Кількість полиць: | 2 |
| Об'єм камери, л: | 52 |
| Обертання полиць: | немає |
| Тип вітрини: | гастрономічна |
| Форма скла: | з прямим склом |
| Тип управління: | механічний |
| Підсвітка: | є |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 380 |
| Глибина, мм: | 465 |
| Висота, мм: | 658 |
| Вага, кг: | 24.3 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Теплова вітрина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість гастроемкостей | 2 шт. |
| Конфигурация стекла | Пряме |
| Матеріал дверей | Скло |
| Розташування | Підлогове |
| Спосіб відкривання дверей | Розсувний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24.3 кг |
| Висота | 658 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 1.2 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |