
5 418 ₴
Вафельниця EWT INOX TRWB01 кругла - теплове обладнання для фастфуду, призначене для виготовлення вафель в промислових масштабах. Спершу вафельниця розроблена , а значить ви можете без докорів сумління пропонувати саме цей тип вафель своїм клієнтам.
Вафельниці широко використовуються в закладах швидкого харчування, так як вафлі сьогодні є основою для хорошого та корисного перекусу на ходу та доповнюються додатковою смакотою - сосисками, котлетою, беконом, сиром, овочами або фруктами, топінгами та шоколадом з морозивом. Вибравши в якості основної страви вашого фаст-фуду вафлі, ви зможете заповнити цю набираючу популярність нішу.
*Примітка - професійні вафельниці для фаст-фуду не можуть оснащуватися знімними формами для випічки, тому одна вафельниця може випікати тільки вафлі одного типу. Якщо ви хочете радувати своїх клієнтів різноманітністю вафель за формою та змістом, то варто придбати дві-три-чотири різні вафельниці з різними формами робочої поверхні.
Устаткування EWT INOX є незаперечним лідером ринку в своєму класі, пропонуючи своїм клієнтам тільки високоякісну техніку по дійсно розумними цінами. Вибираючи вафельниці EWT INOX, ви вибираєте довговічність служби, зручність в експлуатації і, звичайно ж, гарантоване обслуговування як виробником, так і постачальником.| Кількість вафель за 1 цикл: | 1 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | чавун |
| Призначення: | для тонких вафель |
| Терморегулятор, °C: | 50-300 |
| Форма: | кругла |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 250 |
| Глибина, мм: | 430 |
| Висота, мм: | 250 |
| Вага, кг: | 6 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EWT INOX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Вафельниця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Номінальна споживана потужність | 1.2 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип робочої поверхні | Рифлена |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |