
11 764,80 ₴
Вафельниця EWT INOX FY4 прямокутна - теплове обладнання для фастфуду, основне завдання якого в промислових масштабах виробляти ароматні, хрусткі, апетитні на вигляд солоні або солодкі вафлі. Спершу вафельниця розроблена , тому ви можете бути на 100% впевнені в тому, що клієнт буде отримувати тільки високоякісний та унікальний продукт.
Ресторан швидкого харчування не може існувати без хороших вафельницей, адже вони дозволяють зробити виріб, який ідеально доповнюється іншими "швидкими" смачними добавками - сосисками, котлетою, беконом, сиром, овочами або фруктами, топінгами та шоколадом з морозивом. Вибравши в якості основної страви вашого фаст-фуду вафлі, ви зможете заповнити цю набираючу популярність нішу.
*Примітка - промислові вафельниці не оснащуються знімними насадками-формами, тому одна вафельниця може випікати тільки вафлі одного типу. Якщо ви хочете радувати своїх клієнтів різноманітністю вафель за формою та змістом, то варто придбати дві-три-чотири різні вафельниці з різними формами робочої поверхні.
Устаткування EWT INOX є найбільш вигідною пропозицією в даному ціновому сегменті, оскільки володіє значимими вигодами для клієнта. Вибираючи вафельниці EWT INOX, ви вибираєте належні терміни роботи, преміальний зовнішній вигляд та тільки високоякісну випічку.| Кількість вафель за 1 цикл: | 2 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | чавун |
| Призначення: | для бельгійських вафель |
| Терморегулятор, °C: | 50-300 |
| Форма: | прямокутна |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.55 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 305 |
| Глибина, мм: | 440 |
| Висота, мм: | 225 |
| Вага, кг: | 17 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EWT INOX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Вафельниця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість робочих поверхонь | 2 шт. |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.55 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип робочої поверхні | Рифлена |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 225 мм |
| Ширина | 305 мм |