
7 894,80 ₴
Вафельниця EWT INOX FY1 прямокутна - теплове обладнання для фастфуду, покликане створювати шедеври у вигляді вафель на виніс. Вафельниця призначена , тому ви можете бути на 100% впевнені в тому, що клієнт буде отримувати тільки високоякісний та унікальний продукт.
Вафельниці широко використовуються в закладах швидкого харчування, адже вони дозволяють зробити виріб, який ідеально доповнюється іншими "швидкими" смачними добавками - сосисками, котлетою, беконом, сиром, овочами або фруктами, топінгами та шоколадом з морозивом. Сьогодні вафлі набирають популярність та той, хто вклиниться в цю нішу швидше - отримає левову частку всіх клієнтів.
*Примітка - професійні вафельниці для фаст-фуду не можуть оснащуватися знімними формами для випічки, тому виробляти різні вафлі на одній вафельниці не вийде. Якщо ви хочете радувати своїх клієнтів різноманітністю вафель за формою та змістом, то варто придбати дві-три-чотири різні вафельниці з різними формами робочої поверхні.
Устаткування EWT INOX є незаперечним лідером ринку в своєму класі, пропонуючи своїм клієнтам тільки високоякісну техніку по дійсно розумними цінами. Вибираючи вафельниці EWT INOX, ви вибираєте належні терміни роботи, преміальний зовнішній вигляд та тільки високоякісну випічку.| Кількість вафель за 1 цикл: | 1 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | чавун |
| Призначення: | для бельгійських вафель |
| Терморегулятор, °C: | 50-300 |
| Форма: | прямокутна |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 305 |
| Глибина, мм: | 410 |
| Висота, мм: | 240 |
| Вага, кг: | 17 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EWT INOX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Вафельниця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт. |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 2 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип робочої поверхні | Рифлена |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 305 мм |