
42 570 ₴
*Примітка - перед початком роботи необхідно змастити жиром робочу поверхню та прогріти її до температури +300 °C. Це дозволить готувати з мінімальним додаванням олії та виключить прилипання млинців до поверхні.
Обладнання KRAMPOUZ є незаперечним лідером ринку у своєму класі, пропонуючи своїм клієнтам тільки високоякісну техніку за дійсно розумними цінами. Вибираючи млинниці KRAMPOUZ, ви обираєте належні терміни роботи, преміальний зовнішній вигляд і тільки високоякісну випічку .
Млинниця KRAMPOUZ CEBIV4 за типом споживання - електро, розрахована на приготування за цикл 1 млинця, діаметром 400 мм. Апарат має потужність 3 кВт, тобто вона розрахована на високе навантаження. Матеріал корпусу - нержавіюча сталь, а покриття робочої поверхні - чавун, що відмінно поширює тепло, внаслідок чого млинці пропікаються рівномірно та дуже швидко.
Особливості:
• Максимальна температура нагрівання робочої поверхні - 0...+300 ℃;
• Прогумовані ніжки забезпечують стійкість апарата без ковзання;
• Мобільність, компактність та простота в управлінні.
У комплекті:
• Млинниця KRAMPOUZ CEBIV4 + ;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діаметр робочої поверхні, мм: | 400 |
| Діапазон робочих температур, °C: | 0...+300 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал корпуса: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | чавун |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 3 |
| Напруга, В: | 220 |
| Тип споживання: | електро |
| Країна виробник: | Франція |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 400 |
| Глибина, мм: | 400 |
| Висота, мм: | 125 |
| Вага, кг: | 16 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Krampouz |
| Країна виробник | Франція |
| Вид обладнання | Млинниця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт. |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Тип приладу | Млинниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 400 мм |