
386 535,60 ₴
Бліксер SIRMAN Pacojet 2 типу - кутер/блендер - спеціальне електронне обладнання, яке використовується в багатьох закладах громадського харчування, починаючи від різного роду столових і закінчуючи великими ресторанами для виконання подрібнення продуктів різного ступеня жорсткості, перемішування тіста, подрібнення зелені, перемелювання твердих продуктів. Він дозволяє дробити (горіхи, сухарі, шоколад і навіть замішувати тісто як на пельмені), рубати м'ясо (крупно рубаний, дрібно рубаний фарш і кнельну масу), подрібнювати будь-які продукти (цибулю, курагу, чорнослив, крабові палички, кальмари, варене м'ясо, сир, варені яйця та ін.). Ступінь подрібнення залежить від часу роботи, чим довше, тим дрібніше, тому в бліксера легко отримати середньо- і мілкорубані продукти до тонкого подрібнення (кнельні маси, суфле, паштети). Професійний бліксер складається з чаші і, власне, ріжучої частини. У чаші є декілька різних за формою ножів з невеликими зубчиками, що дозволяють ще більш ефективно подрібнювати продукт на дрібні фракції.
Особливості:
• Заповнивши чашу більш ніж на 60%, ви все ще зможете ефективно перемелювати продукти;
• Ножі в чаші бліксера встановлені досить низько, щоб можна було готувати і невеликі порції;
• Корпус - нержавійка;
• Потужний двигун здатний безперервно працювати протягом декількох десятків хвилин;
• Інтуїтивна і зручна панель управління;
• Обладнання встановлено на антиковзних ніжках;
• Обсяг бункера 1.6 літра;
• Робота на швидкості об / хв;
В комплекті:
• Бліксер 1.6 л;
• Дод. комплектація дві ємності по 0,8 л;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
► Кутер - потужний кухонний інструмент, призначений для швидкого подрібнення продуктів, переважно, твердої консистенції. Оснащується великими ножами з зубчиками, здатними подрібнювати м'ясо, рибу, птицю на дрібний фарш, але погано справляється з в'язкою емульсією;
► Бліксери - поєднання блендера і міксера - високі обороти і сталеві ножі з зубчиками, принцип роботи яких дозволяє спеціально затягувати емульсію під себе, тобто ще більш ефективно подрібнювати дрібні частинки. Працює при заповненні чаші на ⅔, ідеальний для виробництва майонезу, пюре, мусів і джемів;
► Кухонний процесор (комбайн) - комбінований пристрій що поєднує в собі: блендер, овочерізку, м'ясорубку, а в деяких випадках, і соковижималку. У процесі готування дозволяє змінювати диски і ножі, перемикаючись з шинкування овочів, наприклад, на рубання м'яса.
| Ємність, л: | 1.6 |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Тип: | кутер/блендер |
| Швидкість, об/хв: | 2000 |
| Комплектація: | дві ємності по 0,8 л |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.95 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 200 |
| Глибина, мм: | 360 |
| Висота, мм: | 500 |
| Вага, кг: | 15.7 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.7 кг |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Куттер |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Матеріал ножа | Неіржавка сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.95 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип керування | Електромеханічний |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |