
7 017,60 ₴
Апарат для виготовлення поп-корну EWT INOX PCM-826Y
Модель: PCM-826Y Підігрів камери, чаша 250 мл, час приготування 2 хв, чаша з нержавіючої сталі, стійки - алюміній, міцне скло.
| Виробник: | EWT INOX |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.4 |
| Напруга, В: | 220В |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 560 |
| Висота, мм: | 760 |
| Вага, кг: | 15 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EWT INOX |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна потужність | 1.4 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 760 мм |
| Ширина | 560 мм |