
3 733 ₴
Продуктивність: 250 кг/година
Ножі з нержавіючої сталі.
Кріплення до столу.
Нарізка: 8х8 мм.
Габарити: 160x400x110 мм.
Вага: 7,5 кг.
Арт. : 410300003
| Продуктивність, кг/год: | 250 |
| Тип: | картоплерізка |
| Комплектація: | немає |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Матеріал виконання корпусу: | метал |
| Країна виробник: | Франція |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 160 |
| Глибина, мм: | 400 |
| Висота, мм: | 110 |
| Вага, кг: | 7.5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAPP |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 110 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.5 кг |
| Тип обладнання | Овочерізки промислові |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |