
8 483 ₴
Вафельниця REMTA W16 прямокутна - теплове обладнання для фастфуду, покликане створювати шедеври у вигляді вафель на виніс. Спершу вафельниця розроблена , тому ви можете бути на 100% впевнені в тому, що клієнт буде отримувати тільки високоякісний та унікальний продукт.
Ресторан швидкого харчування не може існувати без хороших вафельницей, так як вафлі сьогодні є основою для хорошого та корисного перекусу на ходу та доповнюються додатковою смакотою - сосисками, котлетою, беконом, сиром, овочами або фруктами, топінгами та шоколадом з морозивом. Сьогодні вафлі набирають популярність та той, хто вклиниться в цю нішу швидше - отримає левову частку всіх клієнтів.
*Примітка - в промислових вафельницях можна змінювати форми робочої поверхні, тому одна вафельниця може випікати тільки вафлі одного типу. Якщо ви хочете радувати своїх клієнтів різноманітністю вафель за формою та змістом, то варто придбати дві-три-чотири різні вафельниці з різними формами робочої поверхні.
Устаткування REMTA є найбільш вигідною пропозицією в даному ціновому сегменті, оскільки володіє значимими вигодами для клієнта. Вибираючи вафельниці REMTA, ви вибираєте довгі роки роботи без ремонту, гарантію якості як виробу, так і страв, а також високу відмовостійкість, навіть при максимальному навантаженні.| Кількість вафель за 1 цикл: | 4 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | чавун |
| Призначення: | для вафель-ялиночок |
| Терморегулятор, °C: | 50-300 |
| Форма: | прямокутна |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 260 |
| Глибина, мм: | 370 |
| Висота, мм: | 225 |
| Вага, кг: | 20 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид обладнання | Вафельниця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт. |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.2 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип робочої поверхні | Рифлена |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 225 мм |
| Ширина | 260 мм |