

6 867 ₴
*Примітка: не всі представлені в каталозі марміти оснащуються гастроємностями за замовчуванням. Їх комплектацію та наявність уточнюйте у менеджерів.
Марміт для картоплі КИЙ-В МН-ПК-Т-1В користується популярністю на великих кухнях, адже виробник гарантує якість та надійність даного обладнання. Кожен поважаючий себе кухар мріє попрацювати з цимм мармітами, адже з усієї гамми даного теплового обладнання саме цей екземпляр може похвалитися винятковою надійністю та високою якістю виконання. Принцип роботи марміта полягає в наступному: нагрітий тен піднімає температуру води, якою наповнена камера марміту, а вода, в свою чергу, нагріває гастроємність знизу та з кожної зі сторін, завдяки чому страву неможливо пересушити або педсмажити. Співробітник кухні встановлює необхідну температуру (на рівні 65-70 градусів), а термостат стежить за тим щоб це значення на опускалося та не піднімалося.
Особливості:
• Тепла вода або пар огортає гастроємності по всьому периметру;
• Термостат ефективно розподіляє навантаження на нагрівач, економити ваші ресурси;
• Принцип нагріву: водяний, що дозволяє максимально ефективно нагріти необхідний продукт;
• Корпус з нержавіючої сталі ідеально підходить для обладнання даного типу: стійкий до корозії та не вибаглива до догляду.
Марміт для картоплі КИЙ-В МН-ПК-Т-1В. У комплекті:
• Марміт для картоплі КИЙ-В МН-ПК-Т-1В - 220;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +30…+65 |
| Кількість гастроємностей: | 1 |
| Тип нагріву: | керамічна лампа |
| Тип обладнання: | марміт для картоплі |
| Наявність зливного крана: | немає |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.8 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 376 |
| Глибина, мм: | 646 |
| Висота, мм: | 493 |
| Вага, кг: | 10 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Вид обладнання | Марміт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал виготовлення підставки | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.8 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування | Настільне |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 493 мм |
| Ширина | 376 мм |