
13 935 ₴
Планетарний міксер КИЙ-В Трейд BM10 необхідне обладнання, що часто використовується на підприємствах громадського харчування і в виробничих цехах, ідеально підходить для пекарень і кондитерських. Міксер планетарний призначений для замішування тіста різної в'язкості, збивання яєць, вершків, кремів і мусів, приготування фаршу і т.п загальним обсягом 10 літр. Серед широкого асортименту міксерів планетарного типу, які представлені на ринку міксери КИЙ-В Трейд (Китай) користуються заслуженим попитом у знавців кулінарної справи. Планетарний міксер КИЙ-В Трейд - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! Планетарний міксер не рекомендується використовувати для замісу крутого тіста, такого як пісочне, для пряників, пельменів, макаронних виробів.
Планетарний міксер КИЙ-В Трейд BM10 дуже легко миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 3 |
| Об'єм діжі, л: | 10 |
| Швидкість, об/хв: | 118/234/460 |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, спіраль |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.6 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 490 |
| Глибина, мм: | 420 |
| Висота, мм: | 820 |
| Вага, кг: | 61 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 460 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.6 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 10 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 61 кг |
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 490 мм |