
36 032 ₴
Об'єм колб 2х20 л.
Запатентована система змішування.
Захист від перепадів напруги .
Корпус - нержавіюча сталь.
Цифровий терморегулятор забезпечує легке регулювання температури.
Колби виготовлені з прозорого харчового полікарбонату.
Компресор герметичний , з Екологічно безпечні холодоагентом - R 404А.
Низький рівень шуму.
Конденсатор з повітряним охолодженням.
| Кількість ємностей: | 2 |
| Об'єм однієї ємності, л: | 20 |
| Габарити (ДхШхВ), мм: | 570x370x730 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Виробник: | Remta ST26 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.4 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Вага, кг: | 50 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид обладнання | Гранит |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ємностей | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.4 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип сокоохолоджувача | Активаторний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 кг |
| Висота | 730 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 370 мм |