
6 509 ₴
Кавоварка на піску Remta KF01 (Кавоварка для кави по-східному, Кавоварка для кави по-турецьки) - Це компактне , недорогий пристрій для приготування справжньої кави по-турецьки.
Кавоварка комплектується кварцовим піском.
Автоматичне регулювання та підтримання заданої температури. Світловий індикатор забезпечує візуальний контроль роботи кавоварки. Вт.
Габарити: 330х410х155 мм.
Вага: 8 кг.
| Кількість турок (джез), шт: | немає |
| КОД: | немає |
| Габарити (ДхШхВ), мм: | 330х410х155 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Виробник: | Remta KF01 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Вага, кг: | 8 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Призначення | Побутове |
| Тип кавоварки | Кава "по-турецьки" |
| Споживана потужність | 1.5 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Таймер | Ні |
| Матеріал ріжка | метал |
| Матеріал кавника | метал |
| Відсік для шнура | Ні |
| USB-інтерфейс | Ні |
| Контейнер для відходів | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Ні |