
19 151 ₴
Шафа розстійна КИЙ-В ШР-9 - обладнання з розділу «Теплове» основне призначення якого підготовка дріжджового і листкового тіста, як свіжосформованого так і замороженого, перед випічкою хлібобулочних і кондитерських виробів для ресторанів і кафе, які займаються випічкою хлібобулочних виробів.
• Можливість виконання для дек таких розмірів - 365х460, 460х330, 435х320, 442х325, 450х340, 440х315430х345, 435х330, GN 1/1, 600х400;
• Устаткування відповідає всім вимогам і нормам безпеки;
• Зручне управління температурним режимом;
• Рівномірний розподіл температури по всьому об'єму шафи;
• Можливість візуального контролю процесу, за допомогою скляних дверей;
• Простота і легкість гігієнічної обробки шафи завдяки заокругленим кутам.
У комплекті:
• Розстійна шафа 9 рівнів;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Кількість рівнів: | 9 |
| Максимальна температура, °С: | …+90 |
| Відстань між рівнями, мм: | 80 |
| Розмір дек, мм: | універсальний |
| Тип управління: | механічне |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 660 |
| Глибина, мм: | 750 |
| Висота, мм: | 980 |
| Вага, кг: | 40 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Розстоєчна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал дверей | Метал |
| Номінальна споживана потужність | 1.2 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 980 мм |
| Ширина | 660 мм |