
9 625 ₴
Насадка для томатної пасти Celme PASSAPOMODORO як правило використовується для подрібнення м'яса і риби в фарш. М'ясорубки CELME - це найкраще рішення в своєму ціновому сегменті. Даная модель м'ясорубки відрізняється надійністю матеріалів, простотою у використанні і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - ;
• Потужний, довговічний двигун;
• Може перемолоти до кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - ;
• Розміри, мм: 60 х х 350;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Є можливість мити в посудомийній машині.
У комплекті. Насадка для томатної пасти Celme PASSAPOMODORO:
• М'ясорубка вольт;
• Набір ножів і решіток ;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. Насадка для томатної пасти Celme PASSAPOMODORO:
1. М'ясорубка використовується для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без додаткових твердих частинок.
3. Заборонено включати м'ясорубку в холосту!
4. При посиленому використанні машини її необхідно зупинити і дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи зламаються, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 60 |
| Глибина, мм: | 60 |
| Висота, мм: | 350 |
| Вага, кг: | 4 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Celme |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип запчастин | Насадка |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |