
14 448 ₴
М'ясорубка CELME THOR G12 використовується для подрібнення м'яса і риби в фарш. М'ясорубки CELME - це найкраще рішення по параметру ціна/якість. Даная модель м'ясорубки відрізняється найкращою якістю матеріалів, зручністю в роботі і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - enterprice;
• Потужний, довговічний двигун;
• Може перемолоти до 100 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - немає;
• Габаритні розміри, мм: 350 х х 350;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Є можливість мити в посудомийці.
У комплекті. М'ясорубка CELME THOR G12:
• М'ясорубка 220 вольт;
• Набір ножів і решіток enterprice;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. М'ясорубка CELME THOR G12:
1. М'ясорубка використовується для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без кісток.
3. Холостий хід для м'ясорубки заборонений!
4. При напруженому використанні машини її необхідно зупинити і дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи зіпсуються, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | 100 |
| Система ножів: | enterprise |
| Реверс: | немає |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.35 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавійка/алюміній |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 350 |
| Глибина, мм: | 145 |
| Висота, мм: | 350 |
| Вага, кг: | 10 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Celme |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 10 кг |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.35 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |