
6 629 ₴
Підігрів за принципом водяної лазні.
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
Об'єм ємності: 2,5 л.
Ємність знімна.
Регульований термостат: +30 – +90 C. p>Потужність: 0,9 кВт
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм чаші, л: | 2.5 |
| Габарити (ДхШхВ), мм: | 280х210х310 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Виробник: | Remta CS1 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.9 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Вага, кг: | 3 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал чаші | Метал |
| Номінальна споживана потужність | 0.9 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Принцип роботи | На водяній бані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Об'єм чаші | 2.5 л |
| Ширина | 210 мм |