
6 378 ₴
Планетарний міксер КИЙ-В Трейд B5SA необхідне професійне електромеханічне обладнання, що часто використовується на кондитерських і хлібопекарських підприємствах, ресторанах, столових і кафе. Міксер планетарний призначений для швидкого і якісного замішування дріжджового тіста з високою вологістю, збивання кремів, перемішування фаршу, для механізації процесу приготування різних кондитерських і кулінарних сумішей, таких як яєчні і вершкові креми, білкові маси, муси, рідке тісто, майонези, а також для приготування тіста для здобних виробів загальним обсягом 5 літр. Серед величезного асортименту планетарних міксерів, які представлені на ринку професійного кухонного обладнання міксери КИЙ-В Трейд (Китай) користуються заслуженим попитом у рестораторів та кухарів. Планетарний міксер КИЙ-В Трейд - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати для замісу сухого тіста (тіста з низькою вологістю) для уникнення швидкого зносу механізму або його поломки.
Планетарний міксер КИЙ-В Трейд B5SA легко миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, відкидна верхня частина |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Об'єм діжі, л: | 5 |
| Швидкість, об/хв: | 302/1000 |
| Комплектація: | вінчик |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 380 |
| Глибина, мм: | 240 |
| Висота, мм: | 375 |
| Вага, кг: | 13 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 1000 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.5 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 5 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 375 мм |
| Ширина | 380 мм |