

4 379 ₴
Волого, олія захисні клавішні вимикачі.
Нагрівачі булочок і сосисок включаються окремо. Регулятор потужності.
Зручні ручки для транспортування.
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
Велика ємність для води.
В апараті для приготування хот догів КІЙ-В Трейд HHD-3, сосиски готуються на пару в прозорому циліндрі. Приготовлена булочка має хрустку скоринку. Ємність для сосисок розділена на дві частини.
Кількість нагрівальних елементів для булочок: 3 шт.
Місткість сосисок: 20 шт.
Регулятор потужності.
>
Скляна ємність для варіння сосисок.
Штирі для булочок виготовлені з полірованого алюмінію.
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
Сосиски готуються на пару, Тому вони не розварюються.
Розігрів булочок відбувається всього за дві хвилини.
Ємкість для сосисок легко розбирається.
Роздільне включення нагрівачів булочок і сосисок.
>
Світлові індикатори забезпечують візуальний контроль роботи апарату.
Потужність: 0,6 кВт.
Габарити: 480х300х380 мм.
| Діапазон робочих температур, °C: | немає |
| Кількість роликів: | штирьовий |
| Габарити (ДхШхВ), мм: | 480х300х380 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Виробник: | КИЙ-В Трейд HHD-3 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.6 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Вага, кг: | 8 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Апарат |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 0.6 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 300 мм |