
3 448 ₴
Вафельниця КИЙ-В Трейд HWB-S прямокутна - теплове обладнання для фастфуду, призначене для виготовлення вафель в промислових масштабах. Вафельниця призначена , тому ви можете бути на 100% впевнені в тому, що клієнт буде отримувати тільки високоякісний та унікальний продукт.
Ресторан швидкого харчування не може існувати без хороших вафельницей, так як вафлі сьогодні є основою для хорошого та корисного перекусу на ходу та доповнюються додатковою смакотою - сосисками, котлетою, беконом, сиром, овочами або фруктами, топінгами та шоколадом з морозивом. Вибравши в якості основної страви вашого фаст-фуду вафлі, ви зможете заповнити цю набираючу популярність нішу.
*Примітка - професійні вафельниці для фаст-фуду не можуть оснащуватися знімними формами для випічки, тому виробляти різні вафлі на одній вафельниці не вийде. Якщо ви хочете радувати своїх клієнтів різноманітністю вафель за формою та змістом, то варто придбати дві-три-чотири різні вафельниці з різними формами робочої поверхні.
Устаткування КИЙ-В Трейд є незаперечним лідером ринку в своєму класі, пропонуючи своїм клієнтам тільки високоякісну техніку по дійсно розумними цінами. Вибираючи вафельниці КИЙ-В Трейд, ви вибираєте належні терміни роботи, преміальний зовнішній вигляд та тільки високоякісну випічку.| Кількість вафель за 1 цикл: | 4 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | чавун |
| Призначення: | для бельгійських вафель |
| Терморегулятор, °C: | 50-300 |
| Форма: | прямокутна |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.15 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 285 |
| Глибина, мм: | 380 |
| Висота, мм: | 225 |
| Вага, кг: | 5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Вафельниця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт. |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Номінальна споживана потужність | 1.15 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип робочої поверхні | Рифлена |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 225 мм |
| Ширина | 285 мм |