


5 134 ₴
Підігрів за принципом водяної лазні. p>
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
Об'єм ємності: 2,5 л.
Ємність знімна.
Регульований термостат: +30 - + 90 C.
Потужність: 1,1кВт
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм чаші, л: | 2.5 |
| Габарити (ДхШхВ), мм: | 280х215х295 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Виробник: | КИЙ-В МШ-1 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Вага, кг: | 2 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал чаші | Метал |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Принцип роботи | На водяній бані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 295 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 215 мм |