
3 087 ₴
*Примітка: ключовою різницею між чафіндішами та мармітами є сфера застосування даних пристроїв: марміт - це частина лінії роздачі ресторану самообслуговування, в той час як чафіндіш є посудиною з підігрівом на накритому столі серед інших блюд.
Чафіндіш КИЙ-В Трейд E900DP вагою 9 кг та об'ємом літрів - це робить пристрій максимально мобільним та універсальним. В якості нагрівача чафіндіша використовується керамічна лампа, а значить тепло буде рівномірно розподілятися по всьому корпусу чафіндіша. чафіндіш підтримує відро гастроємності.
Особливості:
• Тепло максимально огортає чашу пристрою, в порівнянні з конкурентами;
• Відкидна кришка надійно закріплена на корпусі чафіндіш;
• Встановлюйте універсальні гастроємності - утилітарність пристрою вище всяких похвал;
• Пристрій ідеально підходить для кейтерингу та виїзної кухні;
• Стійкий до корозії корпус;
• Знайти запасні частини до даного чафіндіша не важко.
У комплекті:
• Чафіндіш КИЙ-В Трейд E900DP;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 9 |
| Тип гастроємності: | GN 1/1 |
| Тип нагріву: | горючий гель |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 610 |
| Глибина, мм: | 350 |
| Висота, мм: | 400 |
| Вага, кг: | 9 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування | Підлогове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 610 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |