
19 287 ₴
Шафа розстійна КИЙ-В ШР-7 - одне з основних обладнань для професійної кухні основне призначення якого попередня розстійка або розморожування виробів з тіста для подальшої випічки для пекарень, ресторанів, кондитерських та інших підприємств.
• Можливість виконання для дек таких розмірів - 365х460, 460х330, 435х320, 442х325, 450х340, 440х315, 430х345,435х330, GN 1/1, 600х400;
• Скляні двері, через які видно усі дека, дозволять пекареві простежте за ходом процесу;
• Ергономічний дизайн і особлива надійність конструкції;
• Низьке енергоспоживання;
• Задана температура процесу вистоювання підтримується автоматично;
• Легкість очищення завдяки заокругленим кутам внутрішньої камери.
У комплекті:
• Розстійна шафа 7 рівнів;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Кількість рівнів: | 7 |
| Максимальна температура, °С: | …+90 |
| Відстань між рівнями, мм: | 80 |
| Розмір дек, мм: | універсальний |
| Тип управління: | механічне |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 660 |
| Глибина, мм: | 750 |
| Висота, мм: | 830 |
| Вага, кг: | 35 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Розстоєчна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал дверей | Метал |
| Номінальна споживана потужність | 1.2 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35 кг |
| Висота | 830 мм |
| Ширина | 660 мм |