
21 959 ₴
Тістоміс EMPERO SH.04 обладнання, що часто використовується на кухні ресторану, піцерії, закладів кондитерської та хлібобулочної випічки. Тістоміс призначений для замісу дріжджового тіста для таких продуктів як піца, булочки, пиріжки, хліб і т.п. Серед величезного вибору тістомісильників, які представлені на ринку професійного кухонного обладнання тістомісильники EMPERO (Турція) користуються великим попитом у рестораторів та кухарів. Тістоміси EMPERO - це оптимальне рішення по співвідношенню ціна/якість в своєму ціновому сегменті.
Тістоміс EMPERO SH.04 оснащений діжею на 20 л вмісту. Вихід тіста становить 8 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган обладнання - спіральний. Забезпечує відмінний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в даному тістомісі встановлено 1 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильних машин рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс EMPERO SH.04 легко миється вологою ганчіркою з мильним розчином та ополіскується теплою водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Об'єм діжі, л: | 20 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 8 |
| Продуктивність, кг/год: | 48 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 435 |
| Глибина, мм: | 790 |
| Висота, мм: | 910 |
| Вага, кг: | 100 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Empero |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 8 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 20 л |
| Продуктивність | 48 кг/год |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 кг |
| Висота | 910 мм |
| Ширина | 435 мм |