
7 992 ₴
Планетарний міксер КИЙ-В Трейд TB5L основне професійне обладнання, що часто використовується на підприємствах громадського харчування і в виробничих цехах, ідеально підходить для пекарень і кондитерських. Міксер планетарний призначений для замішування тіста різної в'язкості, збивання яєць, вершків, кремів і мусів, приготування фаршу і т.п загальним обсягом 5 літр. Серед величезного вибору планетарних міксерів, які представлені на ринку міксери КИЙ-В Трейд (Китай) користуються попитом у кухарів. Планетарний міксер КИЙ-В Трейд - це оптимальне рішення по співвідношенню ціна/якість в своєму ціновому сегменті.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати для замісу сухого тіста (тіста з низькою вологістю) для уникнення швидкого зносу механізму або його поломки.
Планетарний міксер КИЙ-В Трейд TB5L просто миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.
В комплекті:
• Планетарний міксер 5 л;
• Насадки вінчик, лопатка, спіраль;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Виконання: | знімна діжа, відкидна верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 5 |
| Об'єм діжі, л: | 5 |
| Швидкість, об/хв: | 131/842 |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, спіраль |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.3 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 370 |
| Глибина, мм: | 230 |
| Висота, мм: | 410 |
| Вага, кг: | 25 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей роботи | 5 |
| Максимальна швидкість обертання | 842 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.3 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 5 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 370 мм |