
6 248 ₴
Апарат для шаурми REMTA D11 LPG найбільш популярне фаст-фуд обладнання, яке застосовується для обсмажування великої кількості різних видів м'яса та птиці для приготування начинки для шаурми, буріто та інших страв у точках фас-фуду, ресторанах, кафе. Апарат для шаурми Remta (Туреччина) відрізняється ергономічним дизайном та практичністю і є одним з найкращих рішень щодо співвідношення ціна/якість.
Апарат для шаурми REMTA D11 LPG (газовий) має 2 нагрівальні елементи за типом - газовий пальник із витратою газу 0,6 m3/h. Корпус та основні деталі апарату виготовлені з харчової нержавіючої сталі. Обладнання має ручний принцип обертання і комплектується круглим піддоном для збирання жиру. Висота рожна - 450 мм, а максимальне завантаження м'яса розраховане на 30 кг.
Два газові пальники оснащені складовими елементами з нержавіючої сталі класу AISI 304. Вони забезпечать гарну площу прожарювання, за менший час (порівняно з ТЕНовими нагрівачами) без споживання електроенергії. Спосіб обертання шампура ручний, без мотора.
Принцип безконтактного прямого обсмажування дозволяє зберегти корисні властивості продуктів і надавати їм апетитну скоринку, неповторний смак та аромат. Для приготування якісної начинки апарат для шаурми REMTA D11 LPG зарекомендував себе як надійне та зручне в експлуатації обладнання.
• У нижній частині конструкції знаходиться піддон для зрізання м'яса;
У комплекті Апарат для шаурми REMTA D11 LPG:
• Апарат для шаурми вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Завантаження, кг: | 30 |
| Кількість нагрівальних елементів: | 2 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Нагрівальний елемент: | газова горілка |
| Наявність електроприводу: | немає |
| Незалежне регулювання кожного теплового елементу: | є |
| Споживання газу, м3/год: | 0.6 |
| Тип підключення: | газовий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 6.5 |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 460 |
| Глибина, мм: | 360 |
| Висота, мм: | 750 |
| Вага, кг: | 14.6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид ТЕНа | Вертикальний |
| Обертання шампура | Автоматичне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Газ |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 6.5 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.6 кг |
| Висота | 750 мм |
| Ширина | 460 мм |