
5 848 ₴
Вафельниця REMTA W10 прямокутна - теплове обладнання для фастфуду, призначене для виготовлення вафель в промислових масштабах. Спершу вафельниця розроблена , а значить ви можете без докорів сумління пропонувати саме цей тип вафель своїм клієнтам.
Сьогодні вафельниці є наріжним каменем більшості фаст-фудів, адже вони дозволяють зробити виріб, який ідеально доповнюється іншими "швидкими" смачними добавками - сосисками, котлетою, беконом, сиром, овочами або фруктами, топінгами та шоколадом з морозивом. Сьогодні вафлі набирають популярність та той, хто вклиниться в цю нішу швидше - отримає левову частку всіх клієнтів.
*Примітка - професійні вафельниці для фаст-фуду не можуть оснащуватися знімними формами для випічки, тому одна вафельниця може випікати тільки вафлі одного типу. Якщо ви хочете радувати своїх клієнтів різноманітністю вафель за формою та змістом, то варто придбати дві-три-чотири різні вафельниці з різними формами робочої поверхні.
Устаткування REMTA є незаперечним лідером ринку в своєму класі, пропонуючи своїм клієнтам тільки високоякісну техніку по дійсно розумними цінами. Вибираючи вафельниці REMTA, ви вибираєте довговічність служби, зручність в експлуатації і, звичайно ж, гарантоване обслуговування як виробником, так і постачальником.| Кількість вафель за 1 цикл: | 2 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | чавун |
| Призначення: | для бельгійських вафель |
| Терморегулятор, °C: | 50-300 |
| Форма: | прямокутна |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 250 |
| Глибина, мм: | 385 |
| Висота, мм: | 225 |
| Вага, кг: | 22 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид обладнання | Вафельниця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість робочих поверхонь | 2 шт. |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.2 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип робочої поверхні | Рифлена |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 225 мм |
| Ширина | 250 мм |