
72 050 ₴
Слайсер CELME GPR 350 CE - вид професійного обладнання, що часто використовується для порційної нарізки ковбас, копченостей, сирів твердих сортів, риби та інших видів гастрономії. Слайсер CELME дуже популярний в Україні і за кордоном завдяки своїй простоті, безпеці та надійності. Але найголовніша перевага даного апарату - це значне скорочення часу витраченого на нарізку продуктів.
Дана скиборізка має міцний 350 мм ніж, який забезпечує максимально точну нарізку скибочок 0...16 мм, корпус апарата - алюміній, заточючий пристрій в даній моделі є.
Увага! Після 15 хвилин роботи, двигуну необхідна перерва приблизно 5 хвилин, для забезпечення безпечної та тривалої експлуатації.
Особливості:
• Потужний і безшумний двигун;
• Ніж з поверхнею має ефект «неприлипання»;
• Легке ковзання каретки;
• Регульована товщина нарізки.
В комплекті:
• Слайсер 220 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діаметр ножа, мм: | 350 |
| Заточуючий пристрій: | є |
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Розмір продукту що нарізається, мм: | 280x245 |
| Товщина нарізки, мм: | 0…16 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.25 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 560 |
| Глибина, мм: | 730 |
| Висота, мм: | 560 |
| Вага, кг: | 39 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celme |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.25 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39 кг |
| Висота | 560 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |