
16 795 ₴
Слайсер CELME Family 220 СЕ - один з видів професійного електромеханічного обладнання, що що дуже часто використовується в закладах громадського харчування, магазинах для нарізки гастрономії (ковбаси, рулетів, шинки, копченої риби, хліба, сирів і т .п.). Слайсер CELME визнаний лідер у своєму ціновому сегменті.
Дана скиборізка має міцний 220 мм ніж, який забезпечує максимально точну нарізку скибочок 0...16 мм, корпус апарата - алюміній, заточючий пристрій в даній моделі знімне.
Увага! Після 15 хвилин роботи, двигуну необхідна перерва приблизно 5 хвилин, для забезпечення безпечної та тривалої експлуатації.
Особливості:
• Професійний вентильований двигун;
• Загартоване професійне лезо ножа;
• Гладке і рівне пересування каретки;
• Регульована товщина нарізки.
В комплекті:
• Слайсер 220 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діаметр ножа, мм: | 220 |
| Заточуючий пристрій: | знімне |
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Товщина нарізки, мм: | 0…16 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.15 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 360 |
| Глибина, мм: | 460 |
| Висота, мм: | 320 |
| Вага, кг: | 10 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celme |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.15 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |