
2 759 ₴
Вафельниця КИЙ-В Трейд HWB-1 кругла - теплове обладнання для фастфуду, покликане створювати шедеври у вигляді вафель на виніс. Спершу вафельниця розроблена , а значить ви можете без докорів сумління пропонувати саме цей тип вафель своїм клієнтам.
Сьогодні вафельниці є наріжним каменем більшості фаст-фудів, так як вафлі сьогодні є основою для хорошого та корисного перекусу на ходу та доповнюються додатковою смакотою - сосисками, котлетою, беконом, сиром, овочами або фруктами, топінгами та шоколадом з морозивом. Вибравши в якості основної страви вашого фаст-фуду вафлі, ви зможете заповнити цю набираючу популярність нішу.
*Примітка - професійні вафельниці для фаст-фуду не можуть оснащуватися знімними формами для випічки, тому одна вафельниця може випікати тільки вафлі одного типу. Якщо ви хочете радувати своїх клієнтів різноманітністю вафель за формою та змістом, то варто придбати дві-три-чотири різні вафельниці з різними формами робочої поверхні.
Устаткування КИЙ-В Трейд є незаперечним лідером ринку в своєму класі, пропонуючи своїм клієнтам тільки високоякісну техніку по дійсно розумними цінами. Вибираючи вафельниці КИЙ-В Трейд, ви вибираєте довгі роки роботи без ремонту, гарантію якості як виробу, так і страв, а також високу відмовостійкість, навіть при максимальному навантаженні.| Кількість вафель за 1 цикл: | 4 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | чавун |
| Призначення: | для бельгійських вафель |
| Терморегулятор, °C: | 50-300 |
| Форма: | кругла |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 250 |
| Глибина, мм: | 360 |
| Висота, мм: | 270 |
| Вага, кг: | 5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Вафельниця |
| Джерело живлення | Електричність |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Номінальна споживана потужність | 1 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип робочої поверхні | Рифлена |
| Форма робочої поверхні | Кругла |