


15 018 ₴
Коптильня електрична КИЙ-В КПЕ-4 призначена для гарячого копчення риби, м'яса та інших продуктів.
Внутрішня частина коптильні виготовлена з товстостінної нержавіючої сталі.
Чотири рівні решіток з нержавіючої сталі забезпечує використання всього об'єму коптильні.
Коптильня дозволяє готувати продукти у підвішеному стані, наприклад рибу, стегенця.
Дверцята коптильні відкриваються на 180 градусів.
Корпус виконаний із подвійної листової сталі з теплоізоляцією усередині. Відстань між знімними полицями – 200мм. Дим рівномірно розподіляється усередині камери. Піддон для тирси легко знімається.
Конструкція ручки виключає зіткнення з гарячою поверхнею. Підприємство пропонує великий асортимент коптилень.
| Внутрішній розмір, (д/ш/в), мм: | 450х310х960 |
| Діапазон робочих температур, °C: | +30...+120 |
| Кількість рівнів: | 4 |
| Можливість вертикального приготування: | є |
| Наявність гідрозатвору: | немає |
| Режим копчення: | гаряче копчення |
| Габарити (ДхШхВ), мм: | 540х480х1100 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Виробник: | КИЙ-В КПЕ-4 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.8 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Вага, кг: | 43 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість рівнів коптильні | 4 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип коптильні | Електрична |
| Тип копчення | Гаряче |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43 кг |
| Висота коптильні | 1100 мм |
| Довжина коптильні | 540 мм |
| Ширина коптильні | 480 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 960 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Додаткові характеристики электрокоптильни | |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 0.8 Вт |