
9 180 ₴
Теплова вітрина для попкорну КИЙ-В ВТПК -1000 з діапазоном підтримуваних температур +35...+85℃ створена для демонстрації теплого, апетитно попкорну в холі вашого закладу. Завдяки інтуїтивній системі підтримки температури на одному рівні, ви можете не турбуватися про те, що знаходиться всередині камери попкорн буде завжди гарячим і апетитним на вигляд. Теплові вітрини КИЙ-В - це відмінний вибір в своєму цінового сегменті завдяки продуманій системі підігріву попкорна і ефектно зовнішнім виглядом плоского вікна та корпусу. Використовуючи вітрину для попкорну, ви можете бути впевнені в тому, що представлена в вітрині продукція довго в ній не затримається.
*Примітка: якщо ви визначилися з місцем встановлення теплової вітрини, то візьміть до уваги висоту, ширину і глибину пристрою, а також її вага. У разі, якщо ви хочете розміщувати вітрину на прилавках або стільниці - перевірте, чи зможе ваш стіл або тумба витримати вагу вітрини.
Підтримка постійної високої температури всередині камери забезпечується системою вентиляторів і нагрівального елементу - тену. Обслуговуючому персоналу необхідно лише разово встановити Необхідну температуру, яка буде підтримуватися заданий відрізок часу. Скло вітрини виконує не тільки демонстраційну і захисну функцію - його товщина дозволяє мінімізувати тепловтрати в камері. Теплова вітрина для попкорну КИЙ-В ВТПК -1000 живиться від мережі 220В і споживає всього 1.5 кВт/год.| Діапазон робочих температур, °C: | +35…+85 |
| Обертання полиць: | немає |
| Тип вітрини: | для попкорну |
| Форма скла: | з прямим склом |
| Тип управління: | механічний |
| Підсвітка: | є |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.45 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 555 |
| Глибина, мм: | 405 |
| Висота, мм: | 903 |
| Вага, кг: | 10 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Теплова вітрина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конфигурация стекла | Пряме |
| Матеріал дверей | Скло |
| Розташування | Підлогове |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашній |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 903 мм |
| Ширина | 555 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 0.45 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |