
13 608 ₴
*Примітка: якщо ви визначилися з місцем встановлення теплової вітрини, то візьміть до уваги висоту, ширину та глибину пристрою, а також її вагу. У разі, якщо ви хочете розміщувати вітрину на прилавку або стільниці - перевірте, чи зможе ваш стіл або тумба витримати вагу вітрини.
В принципі роботи теплової вітрини лежить комплексна робота термостата, нагрівача (тена) та системи вентиляторів, які розподіляють тепле повітря всередині камери. Обслуговуючому персоналу необхідно лише разово встановити необхідну температуру, яка буде підтримуватися заданий відрізок часу. Товщина скла вітрини та наявність системи ущільнювачів дозволяє підтримувати високу температуру всередині камери без значного споживання електроенергії.
Теплова вітрина для коно-піцци КИЙ-В ВТ-КП розрахована на 1 полиці, форма скла: з прямим склом - ваші страви будуть ефективно розставлені перед відвідувачами. Вітрина живиться від мережі 220В та споживає всього 0.4 кВт/год.
Особливості:
• Відмінна наглядність страв відвідувачами;
• Низьке енергоспоживання, завдяки чому вітрина може працювати в режимі 24/7;
• Невеликі вага та габарити пристрою - пишіть вітрину на будь-якому прилавку або обладнанні. Вітрини можна комбінувати та розташовувати одну над іншою;
• Вітрину легко та просто обслуговувати за допомогою дверцят на тильній стороні корпусу;
• Принцип управління вітриною - механічний, що дозволяє налаштовувати її в рукавичках.
У комплекті:
• Теплова вітрина для коно-піцци КИЙ-В ВТ-КП - 220;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +35…+85 |
| Кількість полиць: | 1 |
| Обертання полиць: | є |
| Тип вітрини: | для піци |
| Форма скла: | з прямим склом |
| Тип управління: | механічний |
| Підсвітка: | немає |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.4 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 500 |
| Глибина, мм: | 490 |
| Висота, мм: | 550 |
| Вага, кг: | 15 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Теплова вітрина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конфигурация стекла | Пряме |
| Матеріал дверей | Скло |
| Розташування | Підлогове |
| Спосіб відкривання дверей | Розсувний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 0.4 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |