
18 099 ₴
*Примітка: якщо ви визначилися з місцем встановлення теплової вітрини, то візьміть до уваги висоту, ширину та глибину пристрою, а також її вагу. У разі, якщо ви хочете розміщувати вітрину на прилавку або стільниці - перевірте, чи зможе ваш стіл або тумба витримати вагу вітрини.
Підтримка постійної високої температури всередині камери забезпечується системою вентиляторів та нагрівального елементу - тену. Вітрину не потрібно постійно налаштовувати - один раз встановіть бажану температуру та забудьте про налаштування обладнання. Вітрина має ефективну теплоізоляцію, яка дозволяє мінімізувати тепловтрати всередині камери.
Теплова вітрина КИЙ-В ВТ-Г-850 розрахована на 2 полиці, форма скла: з прямим склом - ідеальне поєднання для будь-якого бістро чи ресторану самообслуговування. Вітрина живиться від мережі 220В та споживає всього 1.3 кВт/год.
Особливості:
• Відмінна наглядність страв відвідувачами;
• Низьке енергоспоживання, завдяки чому вітрина може працювати в режимі 24/7;
• Відносна компактність вітрини в порівнянні зі звичайними прилавками дозволяє встановлювати її на будь-якій поверхні. Вітрини можна комбінувати та розташовувати одну над іншою;
• Вітрину легко та просто обслуговувати за допомогою дверцят на тильній стороні корпусу;
• Механічний принцип управління дозволяє працювати з пристроєм в рукавичках.
У комплекті:
• Теплова вітрина КИЙ-В ВТ-Г-850 - 220;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +50…+90 |
| Кількість полиць: | 2 |
| Обертання полиць: | немає |
| Термостат: | є |
| Тип вітрини: | гастрономічна |
| Форма скла: | з прямим склом |
| Тип управління: | механічний |
| Підсвітка: | немає |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.3 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 850 |
| Глибина, мм: | 520 |
| Висота, мм: | 640 |
| Вага, кг: | 32 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Теплова вітрина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конфигурация стекла | Пряме |
| Матеріал дверей | Скло |
| Розташування | Настільне |
| Спосіб відкривання дверей | Розсувний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32 кг |
| Висота | 640 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 880 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 1.3 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |