
4 019 ₴
Гідрозатвор
Гідрозатвор запобігає потраплянню різких запахів з коптильні до приміщення.
Довговічність
Довгий термін служби коптильні забезпечується спеціальною конструкцією днища виробу. >Розширені можливості
Конструкція коптильні дозволяє розігрівати її від електробарбекю модель ШБ-6.
Безпека
Конструкція ручки виключає зіткнення з гарячою поверхнею.
Великий вибір
Підприємство пропонує великий асортимент коптилен.
Індивідуальний підхід
Коптильні можуть бути виготовлені за ескізами замовника.
| Внутрішній розмір, (д/ш/в), мм: | 390x240x210 |
| Кількість рівнів: | 2 |
| Можливість вертикального приготування: | немає |
| Наявність гідрозатвору: | є |
| Режим копчення: | немає |
| Габарити (ДхШхВ), мм: | 440х290х240 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Виробник: | КИЙ-В КП-Г- 2-440х290х240 |
| Основні характеристики | |
| Напруга, В: | немає |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Вага, кг: | 7 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип коптильні | Газова |
| Тип копчення | Гаряче |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота коптильні | 240 мм |
| Довжина коптильні | 440 мм |
| Ширина коптильні | 290 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 390 мм |