
10 467 ₴
Апарат для приготування пончиків КІЙ-У АП-5 - один з основних видів нейтрального обладнання, що часто використовується будь-якою професійною кухнею у закладах громадського харчування (ресторани, кафе, їдальні, бари тощо). Всі столи категорії «Пончикові апарати» виготовляються із високоякісної нержавіючої сталі будь-якої марки (на вибір), яка відповідає всім сучасним стандартам України МінЗдрава та СЕС.
Використання професійних кухонних меблів (нейтрального обладнання) до яких відноситься і Апарат для приготування пончиків КИЙ-У АП-5 на підприємствах громадського харчування забезпечує правильну організацію та оптимізацію робочого простору для персоналу, місце для встановлення додаткового настільного обладнання (за потреби), дотримання санітарних норм що пред'являються до підприємств ресторанного господарства, а також дані столи мають дуже тривалий термін експлуатації. Матеріал з якого виготовляються столи (нержавіюча сталь будь-якої марки) має антикорозійні властивості, не схильний до впливу будь-яких температур, а так само стійкий до агресивних миючих засобів. Оскільки дане обладнання може експлуатуватися навіть в екстримальних умовах професійної кухні non-stop, основними характеристиками будь-якого виробничого столу є: підвищена міцність і стійкість до деформації (під будь-яким навантаженням) завдяки підкладці з ДСП, що розміщується під стільницею, наявність заземлення, а також можливість використання у приміщеннях з великим відсотком вологості. Будь-який стіл з розділу «Столи виробничі» легко миється і протягом тривалого часу зберігає первісний зовнішній вигляд.
• Каркас столу - труба 30*30 мм;
• Метал каркаса завтовшки – 1 мм, стільниці – 0,8 мм (або інший на замовлення);
• Можливість регулювання ніжок столу до +25 мм;
• Можливість встановлення столу на нерівну поверхню;
• Стандартна висота столу - 850 мм;
• До кожного стандартного столу можлива додаткова комплектація: пристінний борт, полиця, колеса, ванна мийна, полиця надбудова, отвір для сміття, зашивка, двері, висувна скринька та інше;
• Виробничі столи з нержавіючої сталі виготовляються індивідуально на замовлення, будь-яких розмірів та конфігурацій;
• Апарат для приготування пончиків КИЙ-В АП-5 буде виготовлено через 10 - 12 робочих днів після оплати замовлення.
Для більшої гнучкості в ціновій політиці компанія leometal.pro у своєму виробництві використовує різні варіанти конструювання.
Апарат для приготування пончиків КИЙ-У АП-5 можна купити в таких варіантах виконання:
СТАНДАРТ - вся конструкція крім стільниці виконана з металу покритого полімером (порошковою фарбою), стільниця - нержавіюча сталь;
МАЙСТЕР - стільниця та полиці виконані з нержавіючої сталі, каркас та бічні панелі - виконані з металу з полімерним покриттям (покриття порошковою фарбою сірого кольору);
ЕТАЛОН - всі деталі столу виконані з нержавіючої сталі.
У виробництві ми використовуємо нержавіючу сталь таких видів сплаву:
ASIS 201 - харчова нержавіюча сталь Оптимальний варіант сплавів у співвідношенні з ціною вона ніяк не взаємодіє з продуктами при їх обробці легко миється і досить довговічною за нормальних умов експлуатації.
ASIS 304 - харчова нержавіюча сталь, яка вважається елітним видом сплаву. Відрізняється підвищеною стійкістю до агресивного середовища експлуатації. Дана сталь використовується у всіх видах професійного обладнання для переробки продуктів харчування.
ASIS 430 - сталь, яка не є харчовою нержавійкою, використовується в основному для виготовлення каркасів, ніжок та зашивок. Основною перевагою цього виду сталі є найбільша стійкість до агресивних умов експлуатації за всіма видами сплавів нержавіючої сталі.
| Вага одного пончика, г: | 25 |
| Об'єм ємності для тесту, л: | 3 |
| Продуктивність, шт/год: | 80 |
| Розміри ванни, мм: | 216х290х150 |
| Тип апарату: | ручний |
| Габарити (ДхШхВ), мм: | 460х240х645 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Виробник: | КИЙ-У АП-5 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Вага, кг: | 9 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Тип управління | Автоматичне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.2 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 645 мм |