
4 158 ₴
У сосисковарці можна готувати сосиски, сардельки, вареники або пельмені. Виріб легко розуміється і простий в обслуговуванні.
Ручка виконана із захистом від дотику пальців до гарячої поверхні кришки.
Простота в обслуговуванні
Сосисковарка легко розбирається для санітарної обробки.
Сучасний дизайн
Сучасний дизайн та Ергономічна панель управління.
| Об'єм, л: | 5 |
| Наявність зливного крана: | немає |
| Габарити (ДхШхВ), мм: | 400х240х260 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Виробник: | КИЙ-В ФС-2 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.3 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Вага, кг: | 5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Апарат |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1.3 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 260 мм |
| Вага | 5 кг |