


9 709 ₴
Млинниця КИЙ-В БЛ-1-400 на кількість постів - 1, це один із видів теплового фастфуд обладнання, яке використовують для випічки ароматних та апетитних млинців . Дана млинниця ідеально підходить для використання тому ви можете бути на 100% впевнені в тому, що клієнт буде отримувати тільки високоякісний та унікальний продукт.
У сучасному світі, млинці стали відмінним перекусом, що доповнюється різноманітними начинками - сосисками, котлетою, беконом, сиром, овочами чи фруктами, топпінгами та шоколадом з морозивом. Ще однією з важливих переваг млинниці – це простота і легкість у роботі, а також можливість готувати свіжі млинці безпосередньо перед клієнтом.
*Примітка - перед початком роботи необхідно змастити жиром робочу поверхню та прогріти її до температури +300 °C. Це дозволить готувати з мінімальним додаванням олії та виключить прилипання млинців до поверхні.
Обладнання КИЙ-В є найвигіднішою пропозицією в даному ціновому сегменті, оскільки має видатні вигоди для клієнта . Вибираючи млинниці КИЙ-В, ви обираєте довговічність служби, зручність в експлуатації та, звичайно ж, гарантоване обслуговування як виробником, так і постачальником .| Діаметр робочої поверхні, мм: | 400 |
| Діапазон робочих температур, °C: | +50...+300 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал корпуса: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | чавун з антипригарним покриттям |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Тип споживання: | електро |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 440 |
| Глибина, мм: | 475 |
| Висота, мм: | 130 |
| Вага, кг: | 19 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Млинниця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт. |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Номінальна споживана потужність | 2.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Тип приладу | Млинниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 475 мм |
| Ширина | 440 мм |