
13 464 ₴
*Примітка: якщо ви визначилися з місцем встановлення теплової вітрини, то візьміть до уваги висоту, ширину та глибину пристрою, а також її вагу. У разі, якщо ви хочете розміщувати вітрину на прилавку або стільниці - перевірте, чи зможе ваш стіл або тумба витримати вагу вітрини.
Підтримка постійної високої температури всередині камери забезпечується системою вентиляторів та нагрівального елементу - тену. Вітрину не потрібно постійно налаштовувати - один раз встановіть бажану температуру та забудьте про налаштування обладнання. Скло вітрини виконує не тільки демонстраційну та захисну функцію - його товщина дозволяє мінімізувати тепловтрати в камері.
Теплова вітрина КИЙ-В ВТН-Р-6-1220 розрахована на 1 полиці, форма скла: з радіусним склом - ідеальне поєднання для будь-якого бістро чи ресторану самообслуговування. Вітрина живиться від мережі 220В та споживає всього 1 кВт/год.
Особливості:
• Велика кількість прозорого скла дозволяє відвідувачам ідеально розглянути представлені страви;
• Низьке енергоспоживання, завдяки чому вітрина може працювати в режимі 24/7;
• Відносна компактність вітрини в порівнянні зі звичайними прилавками дозволяє встановлювати її на будь-якій поверхні. Вітрини можна комбінувати та розташовувати одну над іншою;
• Вітрину легко та просто обслуговувати за допомогою дверцят на тильній стороні корпусу;
• Принцип управління вітриною - механічний, що дозволяє налаштовувати її в рукавичках.
У комплекті:
• Теплова вітрина КИЙ-В ВТН-Р-6-1220 - 220;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +35…+85 |
| Кількість полиць: | 1 |
| Обертання полиць: | немає |
| Розмір полиці, мм: | 380х980 |
| Тип вітрини: | гастрономічна |
| Форма скла: | з радіусним склом |
| Тип управління: | механічний |
| Підсвітка: | немає |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1220 |
| Глибина, мм: | 400 |
| Висота, мм: | 380 |
| Вага, кг: | 26 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Теплова вітрина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конфигурация стекла | Гнуте |
| Матеріал дверей | Скло |
| Розташування | Настільне |
| Спосіб відкривання дверей | Розсувний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26 кг |
| Робочий об'єм | 380 л |
| Ширина | 1220 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 1 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |