
17 294 ₴
Апарат для приготування попкорну КИЙ-В АПК-П-150 – основне нейтральне обладнання, що часто використовується в секторі HoReCa та торговельно-складського обладнання. Всі столи категорії «Попкорн» виготовляються з найкращої харчової нержавіючої сталі будь-якої марки (на вибір), яка відповідає всім санітарним нормам.
Використання професійних кухонних меблів (нейтрального обладнання) до яких відноситься і Апарат для приготування попкорну КИЙ-В АПК-П-150 на підприємствах громадського харчування забезпечує правильні умови роботи для персоналу, надійну установку настільного обладнання, дотримання санітарно-гігієнічних норм, що пред'являються до підприємств сектору HoReCa. , Тривалий термін експлуатації. Матеріал з якого виготовляються столи (нержавіюча сталь будь-якої марки) має антикорозійні властивості, не схильний до впливу температур, а так само стійкий до агресивних миючих засобів. Оскільки дане обладнання може експлуатуватися навіть в екстримальних умовах професійної кухні non-stop, основними характеристиками будь-якого виробничого столу є: підвищена міцність і стійкість до деформації (під будь-яким навантаженням) завдяки підкладці з ДСП, що розміщується під стільницею, наявність заземлення, а також можливість використання у приміщеннях з великою вологістю. Будь-який стіл з розділу «Столи виробничі» легко миється і довго зберігає початковий зовнішній вигляд.
• Труба каркаса столу розміром 30*30 мм;
• Метал каркасу завтовшки – 1 мм, стільниці – 0,8 мм (або інший на замовлення);
• Регульовані ніжки столу – +25 мм;
• Можливість встановлення столу на нерівну поверхню;
• Стандартна висота столу 850 мм, також можливе виготовлення за індивідуальним розміром;
• Додаткова комплектація: борт пристінний, полиця, колеса, мийна ванна, полиця надбудова, отвір для сміття, зашивка, двері, висувний ящик та інше;
• Виробничі столи з нержавіючої сталі виготовляються індивідуально на замовлення, будь-яких розмірів та конфігурацій;
• Апарат для виготовлення попкорну КИЙ-В АПК-П-150 буде виготовлений через 10 - 12 робочих днів після підтвердження замовлення.
Для більшої гнучкості в ціновій політиці компанія leometal.pro у своєму виробництві використовує різні варіанти конструювання.
Апарат для приготування попкорну КИЙ-В АПК-П-150 можна купити у таких варіантах виконання:
СТАНДАРТ - вся конструкція крім стільниці виконана з металу покритого полімером (порошковою фарбою), стільниця - нержавіюча сталь;
МАЙСТЕР - стільниця та полиці виконані з харчової нержавіючої сталі, каркас та бічні панелі - виконані з металу з полімерним покриттям (покриття порошковою фарбою сірого кольору);
ЕТАЛОН – всі деталі столу виконані з харчової нержавіючої сталі.
У виробництві ми використовуємо нержавіючу сталь таких видів сплаву:
ASIS 201 - харчова нержавіюча сталь Оптимальний варіант сплавів відповідно до ціни вона ніяк не взаємодіє з продуктами при їх обробці легко миється і досить довговічною за нормальних умов експлуатації.
ASIS 304 - харчова нержавіюча сталь, яка вважається елітним видом сплаву. Відрізняється підвищеною стійкістю до агресивного середовища експлуатації. Ця сталь використовується у всіх видах професійного обладнання для переробки продуктів харчування.
ASIS 430 - сталь, яка не є харчовою нержавійкою, використовується в основному для виготовлення каркасів, ніжок та зашивок. Основною перевагою даного виду сталі є найбільша стійкість до агресивних умов експлуатації з усіх видів сплавів нержавіючої сталі.
|
|
|
| Об'єм котла, унцій: | 4 |
| Підігрів: | є |
| Продуктивність, кг/год: | немає |
| Разове завантаження, г: | 100 |
| Розмір упаковки, (д/ш/в), мм: | немає |
| Габарити (ДхШхВ), мм: | 510х360х800 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Виробник: | КИЙ-В АПК-П-150 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Вага, кг: | 20 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна потужність | 1 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 800 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 360 мм |