


18 984 ₴
Апарат для солодкої вати КИЙ-В УСВ-4 виходить в робочий режим всього за 30-40 сек. Конструкція головки апарату для приготування цукрової вати виключає перевитрата цукру. Плаваючий привід забезпечує безшумну роботу і виключає передачу вібрації на корпус. Лопаті головки підіймають вату вгору, що полегшує формування порції вати. Нагрівання здійснюється Теном, а не спіраллю, що підвищує надійність апарату. Апарат для цукрової вати не вимагає мастила.
Зверніть увагу: При покупці цукру, на маркування цифрою 1 позначається буряковий цукор, цифрою 2 тростинний. Для роботи підходить тільки буряковий. У тростинного температура плавлення вище, як наслідок він крісталізіруется і забиває головку.
| Діаметр чаші, мм: | 300 |
| Продуктивність, порц/хв: | 4 |
| Час приготування порції, с: | 15-20 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 365 |
| Глибина, мм: | 300 |
| Висота, мм: | 370 |
| Вага, кг: | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Апарат цукрової вати |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 1.2 кВт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 370 мм |
| Ширина | 365 мм |