

7 520 ₴
Сосиски, в апараті для приготування хот догів готуються на пару, тому вони не розварюються.
Швидке приготування.
Розігрів булочок в апараті для хот догів відбувається всього за дві хвилини.
Безперервність роботи.
Ємність розділена на 4 частини, що забезпечує безперервний процес приготування хот догів.
Зручне обслуговування.
Ємність для сосисок легко розуміється.
Економія електроенергії.
Конструкцією передбачено роздільне включення лівої та правої групи нагрівачів булочок апарату для приготування хот-догу.
Візуальний контроль.
Світловий індикатор забезпечує візуальний контроль роботи обладнання для хот-догів.
Термостійкий провід.
Монтаж апарату для хот-догу виконаний проводом з термостійкою ізоляцією.
| Діапазон робочих температур, °C: | немає |
| Кількість роликів: | штирьовий |
| Габарити (ДхШхВ), мм: | 370х270х250 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Виробник: | КИЙ-В АПХ-Ш |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.45 |
| Напруга, В: | 220 |
| Габарити | |
| Вага, кг: | 5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Апарат |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 0.45 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 270 мм |